Správa rezervací

REZERVACE DO SKUPINOVÝCH LEKCÍ
Pro registraci do rezervací prosím volejte recepci HIT Fitness Flora 267 311 447. Po obdržení hesla se můžete přihlásit do rezervací.
Po kliknutí na tlačítko "Rezervace", budete přesměrováni na stránku rezervací. V pravém horním rohu je přihlášení.
Login je Vaše příjmením (s diakritikou a první písmeno velké), heslo-číslo Vaší karty s nulou před ním.
Nejdřív zadejte vpravo nahoře datum na kdy chcete rezervaci.
Klikněte na sál kam se chcete rezervovat pak na lekci v zeleném poli, kterou chcete navštívit. Potvrďte rezervaci. Vaše rezervace se v rozvrhu zobrazí jako bílé pole se zeleným rámečkem.
Pokud by jste chtěli rezervaci zrušit klikněte vpravo nahoře na "Můj účet" , po zobrazení rezervace zmáčkněte "Zrušit" poté potvrďte.
Rušení lekcí bez storno poplatku je možné do 24 hodin před začátkem lekce. Později je možné lekci zrušit jen se storno poplatkem.

REZERVACE KURTU NA SQUASH
Pro registraci do rezervací Squashe prosím volejte na recepci 267 311 447. Po registraci bude možné se hned přihlásit do rezervací.
Po kliknutí na tlačítko "Rezervace", budete přesměrováni na stránku rezervací hit fitness flora.
V pravém horním rohu je přihlášení.
Login je Vaše příjmením (s diakritikou a první písmeno velké), heslo-číslo Vaší karty s nulou před ním.
, nebo číslo Vašeho telefonu, s nulou před ním.
Nejdřív zadejte vpravo nahoře datum na kdy chcete rezervaci.
Klikněte na "Squash" a poté na zelené políčko času ve kterém chcete objednávku uskutečnit. Potvrďte rezervaci tlačítkem a je hotovo. Vaše rezervace se v rozvrhu zobrazí jako žluté pole.
Pokud by jste chtěli rezervaci zrušit klikněte v rezervacích vpravo nahoře na "Můj účet" kde se Vám objeví Vaše rezervace a na začátku popisu zmáčkněte "Zrušit" poté potvrdíte tlačítkem "Zrušit vybranou rezervaci".